Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Tonikum s okamžitým zmatňujúcim účinkom

(0)
Tonikum s okamžitým zmatňujúcim účinkom

Popis

Matné tonikum od Yves Rocher je dvojfázový, preto je lepšie fľašu pred použitím vždy pretrepať. Potom sa prášok a tekutina zmiešajú a rovnomerne aplikujú na pokožku.

Rad obsahuje účinnú látku, rojovník grónsky. Rastlina pôvodom z kanadskej tajgy, pomáha v oblasti svojho výskytu udržať pôde rovnováhu v období topenia snehu. Prášok z rojovníka grónskeho bol vybraný kvôli jeho trom cieleným účinkom na mastnú pleť: zmatňuje a reguluje tvorbu kožného mazu, vyhladzuje nerovnosti pleti a zjemňuje zrnitosti pleti, chráni pred nedokonalosťami pleti tak, že zmierňuje zápaly a bráni osidácii kožného mazu.

 

Tonikum

Dôležité je, že môžete použiť práškové tonikum dokonca dvakrát denne, najmä ak máte problém s veľmi mastnou pokožkou. Aplikácia ráno a večer už po 4 týždňoch zníži tvorbu kožného mazu. Okamžite po aplikácii kozmetického prípravku sa Vaša pokožka zmatní.

  • URČENÉ PRE: zmiešaný až mastný typ pleti
  • ÚČINNÁ ZLOŽKA: púder z listov rojovníka grónskeho
  • PRÍNOSY: zmatnenie pleti, hĺbkové navrátenie rovnováhy
  • VÝHODY: vyhladzuje pokožku a vďaka antioxidačným schopnostiam ju chráni pred vznikom nedokonalostí

 

Informácie o účinných zložkách

 

Tonikum

- sťahuje póry & zmatňuje pleť

- okamžitý účinok

- dvojfázová pleťová voda + púder

Ako používať tonikum krok za krokom

 

Tonikum

Čistenie a tonizácia pleti sú dôležitými doplnkovými fázami každodennej starostlivosti o pleť. Doporučuje sa čistenie ráno a večer. Hĺbkové čistenie za pomoci vody umožňuje odstrániť odumreté bunky a všetky nečistoty. Pripravuje tak pleť na nanesenie a maximálny účinok starostlivosti.