Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Starostlivosť proti vráskam v okolí očí

(2)
Starostlivosť proti vráskam v okolí očí

Pre regenerovanú pleť v okolí očí

Popis

Výnimočné textúry, nezabudnuteľná ženská vôňa, efektívny boj s prejavmi starnutia pleti. Nielen to robí z Riche Créme kultový rad pre ženy už od roku 1973.

Experti Yves Rocher vybrali 30 vzácnych olejov pre ich výrazné účinky v boji proti starnutiu pleti. Zloženie produktov Riche Créme je dnes naviac obohatené o olej z 1000 ruží, ktorý napomáha regenerácii a výžive pleti.

Rad Riche Créme bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, ktorú trápia výrazné prejavy starnutia. Pleť je okamžite žiarivejšia, získava pocit pohodlia a obnovuje svoju prirodzenú pružnosť. Deň za dňom je pokožka jemnejšia, vrásky a ryhy sú eliminované. Už po prvom mesiaci používania pôsobí pleť mladším dojmom a žiari zdravím.

Svieža a neparfumovaná textúra Starostlivosti proti vráskam v okolí očí vyhladzuje a vyživuje kontúry očí. Viditeľne redukuje vačky pod očami a tmavé kruhy a rozjasňuje pohľad deň za dňom. Pleť v okolí očí je okamžite vyživená, vrásky miznú. Po mesiaci používania pôsobí očné okolie odpočinutejším dojmom.

Zloženie testované pod dermatologickým dohľadom

 

Starostlivosť proti vráskam v okolí očí Riche Créme

Damašská ruža - sila ženskosti

Ker damašskej ruže je malý a tŕnitý, vysoký 1 až 2 metre. Jeho výrazné aromatické kvety bývajú spravidla ružové alebo biele. Táto kvetina je najčastejšie využívaná parfumérmi pre svoju kvetinovú a prekvapivo sviežu vôňu.

Ružový vosk z damašskej ruže je vzácny a získava sa dlhým zberom a precíznym extrakčným procesom. K jednému kilogramu ružového vosku je potreba jednej tony týchto kvetov. Spolu s jojobovým olejom tvoria jednu z najvýraznejších zložiek radu Riche Créme.

Ako používať očný krém krok za krokom?

Očný krém sa používa ako doplnková starostlivosť k dennému či nočnému krému, ktorá zabezpečuje, aby aj pokožka v okolí očí bola rozjasnená a omladená. Táto starostlivosť pomáha redukovať vačky pod očami spôsobené únavou a zároveň rozjasňuje váš pohľad.

 

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Riche Créme

Benefity produktu

 • Rešpekt k pokožke i k prírode
 • Bez minerálnych olejov
 • Obalový karton pochádza z plánovanej výsadby lesov
Hodnotenia zákazníkov

Typy hodnotení

5★
2
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0

Priemerné hodnotenie

Hodnotenie ★★★★★ ★★★★★ 4.75
 1. ★★★★★ ★★★★★
  ludmila 2018-07-18

  môj obľúbený očný krémik

  krém je jemný, neslzia mi po ňom oči, cítim osvieženie a počas dňa nemám pocit vysušeného okolia očí.
  stal sa mojím očným krémom. už som ho aj darovala o odporúčam ho všetkým.

 2. ★★★★★ ★★★★★
  Viera Drabičová 2019-01-09

  Primeraná cena

  Krém je príjemný, dobre sa vsiakne do pokožky.