Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Revitalizačná starostlivosť proti vráskam Anti-Age Global

(0)
Revitalizačná starostlivosť proti vráskam Anti-Age Global Revitalizačná starostlivosť proti vráskam Anti-Age Global Revitalizačná starostlivosť proti vráskam Anti-Age Global

Denná starostlivosť proti vráskam

Popis

To najlepšie z prírody proti stárnutiu pleti

Objavte inovovaný rad Anti-Age, ktorý hĺbkovo upravuje všetky známky stárnutia na povrchu pleti a zároveň preniká do hĺbky pokožky, kde chráni jej bunkové dedičstvo. Bunková obnova pleti štartuje už 72 hodín od nanesenia.

Rad Anti-Age Global vyhladzuje textúru pleti, ktorá je okamžite jemnejšia, hladšia a rozjasnená. Deň po dni sú vrásky viac vyhladené, pleť je pevnejšia a jej tón jednotnejší. Pleť je obnovená už po jednom mesiaci používania.

Revitalizačná starostlivosť proti vráskam je vhodná pre vśetky typy pleti. ľahká textúra s matným finišom je doplnená o veľmi ľahkú a sviežu parfumáciu. Účinná starostlivosť aktívne revitalizuje, zjednocuje a rozjasňuje pleť. Tá je po použití jemná na dotyk, vyhladená a mizne známky stárnutia.

Účinnos+t AAG2

Ako používať denný krém

Ako používať sérum

  • Dôkladne vyčistite pleť a naneste sérum
  • Malé množstvo krému naneste na končeky prstov
  • Vmasírujte do pokožky tváre a krku od stredu k okrajom
  • Nechajte chvíľku pôsobiť a potom môžete naniesť make-up

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte aj ďalšie produkty z radu Anti-Age Global

Aktívna rastlinná zložka

Vedcom z Yves Rocher sa podarilo zjednotiť poznatky z gemoterapie s inováciami v rastlinnej kozmetike.

S pomocou biotechnológie sa im podarilo vytvoriť aktívny bunkový extrakt z vybraných rastlín, tzv. RASTLINNÝ NEKTÁR Z PUPEŇOV ORGOVÁNU.

Prostredníctvom prirodzených procesov sú tieto bunkové tkanivá zpracované tak, aby boli ich regeneračné účinky prirodzene vstrebané kožou. Nektár z pupeňov orgovánu účinkuje v samotnom jadre buniek, kde obnovuje ich funkciu: fibroplasty (zdroj tvorby kolagénu) sa potom dokážu obnovovať rýchlejšie až do 20 % práve vďaka tejto aktívnej rastlinnej látke.

Orgován

Ekologické obaly

Ekologické balenie nového prémiového radu, ktorý znižuje dopad na životné prostredie.

  • Recyklovateľné plastové i sklenené obaly
  • Papierové obaly pochádzajú z udržateľných obnoviteľných lesných zdrojov.

Šetrné k našej planéte

Ikeď minerálne oleje pôsobia ako ochranný film pre našu pleť, pochádzajú zároveň z petrochemickej výroby, kde nie je zachovaná udržiteľnosť obnovených zdrojov. Yves Rocher sa preto rozhodlo nepodporovať ich výrobu a snažiť sa tak znížiť negatívny dopad na životné prostredie. V celom rade Anti-Age Global sme uprednostnili rastlinné oleje spoločne s myšlienkou ochrany životného prostredia.

Ešte mladšia pleť

Tipy pro mladistvou pleť