Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Regeneračná maska proti vráskam

(0)
Regeneračná maska proti vráskam

30 blahodarných olejov obohatených o ružový olej

Popis

Výnimočné textúry, nezabudnuteľná ženská vôňa, efektívny boj s prejavmi starnutia pleti. Nielen to robí z Riche Créme kultovný rad pre ženy už od roku 1973.

Experti Yves Rocher vybrali 30 vzácnych olejov pre ich výrazné účinky v boji proti starnutiu pleti. Zloženie produktov Riche Créme je dnes naviac obohatené o olej z 1000 ruží, ktorý napomáha regenerácii a výžive pleti.

Rad Riche Créme bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, ktorú trápia výrazné prejavy starnutia. Pleť je okamžite žiarivejšia, získava pocit pohodlia a obnovuje svoju prirodzenú pružnosť. Deň za dňom je pokožka jemnejšia, vrásky a ryhy sú eliminované. Už po prvom mesiaci používania pôsobí pleť mladším dojmom a žiari zdravím.

Hĺbková výživa a vyhladenie pleti behom krátkej chvíle. V 10 minútach je pleť intenzívne vyživená a vrásky sú vyhladené. Pokožka vyzera omladene, revitalizovane a žiari krásou a zdravím.

Bohatá krémová textúra okamžite aktivuje pleť a pomáha jej späť získať potrebné živiny a hebkosť.

Zloženie testované pod dermatologickým dohľadom.

 

Regeneračná maska proti vráskam

Damašská ruža - sila ženskosti

Ker damašskej ruže je malý a tŕnitý, vysoký 1 až 2 metre. Jeho výrazné aromatické kvety bývajú spravidla ružové alebo biele. Táto kvetina je najčastejšie využívaná parfumérmi pre svoju kvetinovú a prekvapivo sviežu vôňu.

Ružový vosk z damašskej ruže je vzácny a získava sa dlhým zberom a precíznym extrakčným procesom. K jednému kilogramu ružového vosku je potreba jednej tony týchto kvetov. Spolu s jojobovým olejom tvorí jednu z najvýraznejších zložiek radu Riche Créme.

Ako používať pleťovú masku?

Masku naneste na tvár v silnej vrstve, vyhnite sa okoliu očí. Nechajte pôsobiť po dobu 5 - 10 minút, prebytok potom odstráňte vatovým tampónikom. Maska sa neoplachuje. Používajte 2x týždenne ako doplnok k bežnej starostlivosti. Pred aplikáciou masky je treba pleť dôkladne očistiť.

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Riche Créme

Benefity produktu

  • Rešpekt k pokožke i k prírode
  • Bez minerálnych olejov
  • Obalový kartón pochádza z plánovanej výsadby lesov