Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Nočná omladzujúca starostlivosť

(2)
Nočná omladzujúca starostlivosť

Stop toxínom na vašej pleti!

Popis

Chráňte svoju pleť pred vonkajšími vplyvmi a zabráňte jej predčasnému starnutiu! Doprajte počas spánku regeneráciu nie len sebe, ale i svojej pleti.

Rozmaznávajte svoju pleť počas spánku a doprajte jej dôkladný a intenzívny detox a ochranu pred škodlivými vplyvmi. Spomaľte procesy starnutia pleti s inovatívnym zložením nočnej starostlivosti pre každý typ pleti. Každé ráno je pleť svieža, vyživená a rozjasnená. Vrásky sú redukované a pri dlhodobom používaní miznú.

Rad Elixir Jeunesse bol špeciálne vyvinutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými účinkami vonkajšieho prostredia. Vďaka výťažku z Aphloie prirodzene bráni pleť pred prenikaním toxínov a predchádza tak prejavom starnutia spôsobeným negatívnymi vplyvmi, stresom a nečistotami v ovzduší.

Okamžitý účinok: pleť je detoxikovaná, zbavená nečistôt, získáva späť pocit pohodlia, vyzerá odpočinuto, je rozjasnená a hĺbkovo hydratovaná, vrásky sú redukované.

70% žien potvrdilo okamžitú redukciu vrások*

Už po mesiaci používania je pleť posilnená, opravená, vrásky sú redukované.

*Klinickej štúdie sa zúčastnilo 23 žien, objem vrások bol okamžite redukovaný v priemere o 4,6%.

 

Nočná omladzujúca starostlivosť Elixir Jeunesse

Aphloia - rešpekt k človeku i k prírode

Aphloia je základná rastlina radu Elixir Jeunesse. Pestuje sa na Madagaskare, kde vďaka svojej adaptácii na nepriaznivé podmienky a veľmi teplé podnebie získala výnimočné regeneračné schopnosti.

Aphloia v rade Elixir Jeunesse pochádza z malého a stredného podnikania, ktoré rešpektuje pracovné a životné podmienky miestnych obyvateľov. Tímy Yves Rocher nekompromisne sledujú a zodpovedajú za záväzky, akými sú zodpovedný prístup, ochrana vegetácie a spolupráca s miestnym obyvateľstvom.

Ako používať starostlivosť krok za krokom?

Starostlivosť je nevyhnutným krokom k dokonale hydratovanej a zdravím žiariacej pleti. Vhodne zvolená starostlivosť je základom zdravej a krásnej pleti. Starostlivosť napomáha udržať pleť vyživenú, hydratovanú, bez poškodenia a napomáha prirodzeným procesom obnovy pokožky.

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Elixir Jeunesse

Benefity produktu

 • Rešpekt k pokožke i k prírode
 • Vysoko koncentrovaný výťažok z aphloie je získavaný 100% prírodným spôsobom extrakcie
 • Bez minerálnych olejov, bez farbív
 • Obalový kartón pochádza z plánovanej výsadby lesov
Hodnotenia zákazníkov

Typy hodnotení

5★
2
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0

Priemerné hodnotenie

Hodnotenie ★★★★★ ★★★★★ 4.75
 1. ★★★★★ ★★★★★
  monika lesayová 2018-08-04

  vyborný

  nepoznám úžasnejší krém

 2. ★★★★★ ★★★★★
  KatkaB 2018-07-12

  Výborný krém

  S týmto krémom som veľmi spokojná, má jemnú konzistenciu ako sérum, pleť je po ňom vyhladená a vyživená. Aj na problematické miesta pôsobí upokojujúco.