Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Elixír krásy

(2)
Elixír krásy

Sérum pre regeneráciu a výživu zrelej pleti

Popis

Výnimočné textúry, nezabudnuteľná ženská vôňa, efektívny boj s prejavmi starnutia pleti. Nielen to robí z Riche Créme kultový rad pre ženy už od roku 1973.

Experti Yves Rocher vybrali 30 vzácnych olejov pre ich výrazné účinky v boji proti starnutiu pleti. Zloženie produktov Riche Créme je dnes naviac obohatené o olej z 1000 ruží, ktorý napomáha regenerácii a výžive pleti.

Rad Riche Créme bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, ktorú trápia výrazné prejavy starnutia. Pleť je okamžite žiarivejšia, získava pocit pohodlia a obnovuje svoju prirodzenú pružnosť. Deň za dňom je pokožka jemnejšia, vrásky a ryhy sú eliminované. Už po prvom mesiaci používania pôsobí pleť mladším dojmom a žiari zdravím.

Intenzívna regenerácia pleti, na ktorej sa prejavujú známky starnutia, výživa a hydratácia. Elixír krásy sa o vašu pleť stará a zanecháva ju okamžite jemnú, rozžiarenú a vyhladenú. Po jednom mesiaci používania je pokožka intenzívne vyživená a regenerovaná. Nemastná textúra tohto séra sa ľahko vstrebáva a pripravuje pleť na nanesenie dennej či nočnej starostlivosti. 

Zloženie testované pod dermatologickým dohľadom

 

Elixír krásy Riche Créme

Damašská ruža - sila ženskosti

Ker damašskej ruže je malý a tŕnitý, vysoký 1 až 2 metre. Jeho výrazné aromatické kvety bývajú spravidla ružové alebo biele. Táto kvetina je najčastejšie využívaná parfumérmi pre svoju kvetinovú a prekvapivo sviežu vôňu.

Ružový vosk z damašskej ruže je vzácny a získava sa dlhým zberom a precíznym extrakčným procesom. K jednému kilogramu ružového vosku je potreba jednej tony týchto kvetov. Spolu s jojobovým olejom tvoria jednu z najvýraznejších zložiek radu Riche Créme.

Ako používať sérum krok za krokom?

Sérum zintenzívňuje účinky vášho denného či nočného krému a zároveň napomáha udržať pleť vyživenú, hydratovanú a bez poškodenia. Napomáha prirodzeným procesom obnovy pleti. Po nanesení séra pod vašu dennú starostlivosť je možné aplikovať make-up. Výrobok je vhodný pod denný i nočný krém.

 

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Riche Créme

Benefity produktu

 • Rešpekt k pokožke i k prírode
 • Bez minerálnych olejov
 • Obalový karton pochádza z plánovanej výsadby lesov
Hodnotenia zákazníkov

Typy hodnotení

5★
1
4★
1
3★
0
2★
0
1★
0

Priemerné hodnotenie

Hodnotenie ★★★★★ ★★★★★ 4.25
zloženie
 1. ★★★★★ ★★★★★
  Jana 2017-12-10

  Elixír krásy

  V zime používam na premastenie pokožky a jej výživu.

 2. ★★★★★ ★★★★★
  Vlasta 2018-06-25

  Multifunkčný

  Má naozaj pekné zloženie s množstvom rôznych olejov, vôňa je prírodná, bez ďalších umelých aróm. Tvár a pokožka celkovo po použití tohto prípravku nie je mastná. Používam na celú pleť tváre i na očné okolie a som veľmi spokojná.

  Výhody (+) zloženie