Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Denná starostlivosť s OF30

(0)
Denná starostlivosť s OF30

Popis

Chráňte svoju pleť pred vonkajšími vplyvmi a zabráňte jej predčasnému starnutiu! Teraz naviac s ochranným filtrom chrániacim pokožku pred UV žiarením.

Starostlivosť pre normálnu až zmiešanú pleť okamžite umožňuje pleti dýchať. Pleť vyzerá odpočinuto, je rozjasnená, hydratovaná, vrásky sú redukované. Gélovo-krémová textúra pleť hydratuje a dodáva jej matný vzhľad. Naviac ju chráni pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Rad Elixir Jeunesse bol špeciálne vyvinutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými účinkami vonkajšieho prostredia. Vďaka výťažku z Aphloie prirodzene bráni pleť pred prenikaním toxínov a predchádza tak prejavom starnutia spôsobeným negatívnymi vplyvmi negatívnymi vplyvmi, stresom a nečistotami v ovzduší.

Okamžitý účinok: pleť môže voľne dýchať, vyzerá odpočinuto, je rozjasnená a chránená pred UVA a UVB žiarením.

90% žien potvrdilo redukciu vrások*

Už po mesiaci používania je pleť posilnená, opravená, vrásky sú redukované.

*Klinickej štúdie sa zúčastnilo 20 žien, objem vrások bol okamžite redukovaný v priemere o 12,6%.

 

Denná starostlivosť s OF30 Elixir Jeunesse

Aphloia - rešpekt k človeku i k prírode

Aphloia je základná rastlina radu Elixir Jeunesse. Pestuje sa na Madagaskare, kde vďaka svojej adaptácii na nepriaznivé podmienky a veľmi teplé podnebie získala výnimočné regeneračné schopnosti.

Aphloia v rade Elixir Jeunesse pochádza z malého a stredného podnikania, ktoré rešpektuje pracovné a životné podmienky miestnych obyvateľov. Tímy Yves Rocher nekompromisne sledujú a zodpovedajú za záväzky, akými sú zodpovedný prístup, ochrana vegetácie a spolupráca s miestnym obyvateľstvom.

Ako používať starostlivosť krok za krokom?

Starostlivosť je nevyhnutným krokom k dokonale hydratovanej a zdravím žiariacej pleti. Vhodne zvolená starostlivosť je základom zdravej a krásnej pleti. Starostlivosť napomáha udržať pleť vyživenú, hydratovanú, bez poškodenia a napomáha prirodzeným procesom obnovy pokožky.

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Elixir Jeunesse

Benefity produktu

  • Rešpekt k pokožke i k prírode
  • Vysoko koncentrovaný výťažok z aphloie je získavaný 100% prírodným spôsobom extrakcie
  • Obalový kartón pochádza z plánovanej výsadby lesov