Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Denná starostlivosť proti vráskam

(5)
Denná starostlivosť proti vráskam

Výživa a regenerácia pre zrelú pleť

Popis

Výnimočné textúry, nezabudnuteľná ženská vôňa, efektívny boj s prejavmi starnutia pleti. Nielen to robí z Riche Créme kultový rad pre ženy už od roku 1973.

Experti Yves Rocher vybrali 30 vzácnych olejov pre ich výrazné účinky v boji proti starnutiu pleti. Zloženie produktov Riche Créme je dnes naviac obohatené o olej z 1000 ruží, ktorý napomáha regenerácii a výžive pleti.

Rad Riche Créme bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, ktorú trápia výrazné prejavy starnutia. Pleť je okamžite žiarivejšia, získava pocit pohodlia a obnovuje svoju prirodzenú pružnosť. Deň za dňom je pokožka jemnejšia, vrásky a ryhy sú eliminované. Už po prvom mesiaci používania pôsobí pleť mladším dojmom a žiari zdravím.

Zrelej pleti často chýba dôkladná výživa a hydratácia. Denná starostlivosť proti vráskam tohto radu vám bez problémov zabezpečí oboje! Prijemná textúra denného krému sa ľahko nanáša, rýchlo sa vstrebáva a je vhodná aj ako podkladový krém pod make-up. Zjemnite známky starnutia na vašej pleti, vypnite ju a rozžiarte ju do krásy.

Zloženie testované pod dermatologickým dohľadom

 

Denná starostlivosť proti vráskam Riche Créme

Damašská ruža - sila ženskosti

Ker damašskej ruže je malý a tŕnitý, vysoký 1 až 2 metre. Jeho výrazné aromatické kvety bývajú spravidla ružové alebo biele. Táto kvetina je najčastejšie využívaná parfumérmi pre svoju kvetinovú a prekvapivo sviežu vôňu.

Ružový vosk z damašskej ruže je vzácny a získava sa dlhým zberom a precíznym extrakčným procesom. K jednému kilogramu ružového vosku je potreba jednej tony týchto kvetov. Spolu s jojobovým olejom tvoria jednu z najvýraznejších zložiek radu Riche Créme.

Ako používať denný krém krok za krokom?

Starostlivosť je nevyhnutným krokom k dokonale hydratovanej a zdravím žiariacej pleti. Vhodne zvolená starostlivosť je základom zdravej a krásnej pleti. Starostlivosť napomáha udržať pleť vyživenú, hydratovanú, bez poškodenia a pomáha prirodzeným procesom obnovy pokožky.

 

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Riche Créme

Benefity produktu

 • Rešpekt k pokožke i k prírode
 • Bez minerálnych olejov
 • Obalový karton pochádza z plánovanej výsadby lesov
Hodnotenia zákazníkov

Typy hodnotení

5★
5
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0

Priemerné hodnotenie

Hodnotenie ★★★★★ ★★★★★ 4.90
 1. ★★★★★ ★★★★★
  zuz.murarikova@gmail.com 2017-10-31

  super

  má super konzistenciu.

 2. ★★★★★ ★★★★★
  Gabriela Svrčková 2018-04-02

  Denný krém proti vráskam

  Jemný, výborne vstrebateľný do pokožky.