Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac
Act Beautiful
 

Deň matiek

Odmeňte svoju mamku na jej špeciálny deň, zaslúži si to!

Mária, mamka Ivety (4,5)

Som prehnane starostlivá matka! Snažím sa, aby som tu pre svoju dcéru bola stále. Je to pre mňa dôležité a pokiaľ s ňou nie som dlhšie ako tri dni, je to pre mňa ťažké.

Má štyri a pol roka. Je to úžasná malá slečna, ktorá sa o mňa stále stará, má obrovské srdce. Dáva mi veľa pozornosti a často ma obdarováva malými darčekmi, ktoré si beriem so sebou do práce, aby som ju mala stále pri sebe. Jej posledný darček bol kamienok, ktorý mi dala, aby som ho mala na stole, bolo to veľmi milé. Čokoľvek, čo spraví ma spraví šťastnou.

Pred tým, ako som sa stala mamou, som si myslela, že sa zmením. Nakoniec to nie je tak úplne pravda. Zmení sa Vám život, pretože dieťa sa stane prioritou a to so sebou nesie isté obete, ale tie sú prirodzené a stoja za to. Občas si ale rada spravím čas pre seba a strávim ho len so svojím partnerom alebo kamarátkami.

Na Deň matiek mi spraví radosť akékoľvek malé gesto. Minulý rok mi spolu so svojím ockom vyrobili náhrdelník z cestovín a peria. Predtým som dostala zrkadielko, ktoré vytvorila so svojou pestúnkou. Robí ma šťastnou.

Klára (22) a Klára (57)

Moja mamka je zázračná žena. Vždy tu bola pre mňa aj pre môjho brata a zároveň dokázala budovať svoju kariéru.

Je veľmi starostlivá a neustále prejavuje lásku. Vždy je pripravená rozprávať a počúvať. Môžeme jej povedať v podstate všetko a vždy sa na ňu spoľahnúť. Jedna z mojich najobľúbenejších spomienok s ňou bol deň, keď som sa vrátila z Londýna na jeden deň, aby sme mohli spoločne nakupovať šaty na jej svadbu.

Moji rodičia sa vzali minulý rok. Strávili sme deň v obchodoch a nakoniec sme našli šaty, ktoré sme milovali obe dve aj otec. Dúfam, že aj ona mi raz pomôže vybrať svadobné šaty! Rady spolu taktiež vyrážame na výlety a máme dievčenské večery plné filmov. Stále máme priestor vytvárať nové a nové spomienky.

Perfektný darček: Špirála pre dokonalý objem, Anti-Age Global alebo Comme une Evidence. Ale hlavne veľa objatí.

Ručne vyšívané tričko alebo vreckovka

Budete potrebovať: ihlu, niť, biele tričko, vyšívací rámček, vyprateľnú fixku na textil.

Položte tričko na rovnú plochu a fixkou naň napíšte alebo nakreslite, čo by ste chceli vyšiť (napríklad srdiečko alebo milý nadpis). Okolo budúcej výšivky dajte vyšívací rámček a začnite vyšívať. Dajte pozor, aby výšivka bola rovnomerná a aj pri tej najmenšej si dajte záležať – je to predsa pre mamku!

Ďalšie články

Všetky články