Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Čistiaci gél

(0)
Čistiaci gél

Popis

Čistiaci gél Sebo Végétal

Čistiaci gél
vhodný pre zmiešanú a mastnú pleť

Popis produktu
Čistiaci gél odstráni zvyšky amke-upu aj prebytočný maz. Určené pre každodennú starostlivosť, nevysušuje pokožku a nespôsobuje kožné napätie. Gélová textúra dodá pleti svieži pocit a navráti jej hladký vzhľad.

Kozmetika Sebo Végetal bola vyvinutá pre špeciálne potreby mastnej pleti so sklonom k nedokonalostiam. Rad obsahuje účinnú látku zo šisiaku bajkalského, ktorý prekrvuje a zároveň čistí pleť.

Účinky:
• odstraňuje zvyšky make-upu a nečistôt
• tonizuje pokožku
• odstraňuje prebytočný maz

Zložky rastlinného pôvodu:
Obsahuje vysoko čistiacu látku, prášok z rojovníka grónskeho, ktorý zároveň obnovuje jednotnosť pleti a zmatňuje ju. Kozmetika Sebo Végetal bola vyvinutá pre špeciálne potreby mastnej pleti so sklonom k nedokonalostiam. Rad obsahuje účinnú látku rojovník grónsky. Rastlina je pôvodom z kanadskej tajgy a pomáha v oblasti svojho výskytu udržať pôde rovnováhu. Prášok z rojovníka grónskeho bol vybraný hlavne kvôoli jeho trom cieleným účinkom na mastnú pleť, zmatňuje a reguluje tvorbu kožného mazu, vyhladzuje nerovnosti pleti a zjemňuje zrnitosť pleti, chráni ju pred nedokonolasťami, tak že zmierňuje zápaly a bráni oxidácii kožného mazu.

 

čistiaci gél


Dermatologicky testované.

Spôsob použitia:
Aplikujte ráno a večer na navlhčenú tvár, vyhnite sa očnému okoliu. Jemne masírujte a následne dôkladne opláchnite.

Typ a veľkosť balenia:
125 ml