Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac

Čistiaca maska so zmatňujúcim účinkom

(1)
Čistiaca maska so zmatňujúcim účinkom

Zbavte svoju pleť nečistôt a lesku

Popis

#MULTIMASKING je tu!

Odstránene nečistôt po športe, rozžiarenie v momentoch stresu, revitalizácia po prebdenej noci, záchrana po dňoch bez svojej kompletnej výbavy - alebo všetko naraz!

Yves Rocher prichádza s kolekciou masiek a peelingov, ktoré je možné vzájomne kombinovať a dopriať si tak starostlivosť na mieru!

Peeling pre T zónu, rozjasnenie pre líčka a hydratácia pre čelo? Nie je problém. Pohrajte sa s kombináciou masiek a doprajte každej časti vašej pleti to, čo momentálne potrebuje.

Kedykoľvek a kdekoľvek, vaša pleť bude krásna, čistá a hydratovaná behom chvíľky. Vďaka praktickému baleniu sa masky vojdú do každej kozmetickej taštičky a vy si tak môžete dôkladnú starostlivosť dopriať napríklad i na cestách.

MultimaskingMultimasking

 

Čistiaca maska so zmatňujúcim účinkom

Nedajte lesklej pleti šancu!

Zmatnite a vyčistite svoju pleť v jedinom kroku vďaka obsahu kaolínu. Čistiaca maska sťahuje póry a redukuje nadbytočný maz pleti.

Naneste potrebné množstvo na končeky prstov a jemne rozmasírujte po celej tvári alebo vo vybraných častiach tváre. Nechajte pôsobiť 5 - 10 minút a potom zbytky masky dôkladne opláchnite vlažnou vodou alebo vatovým tampónikom.

 

Hodnotenia zákazníkov

Typy hodnotení

5★
1
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0

Priemerné hodnotenie

Hodnotenie ★★★★★ ★★★★★ 5.00
konzistenica
čistiaci účinok
čistí a nevysušuje
  1. ★★★★★ ★★★★★
    Janica 2018-11-18

    Výborná maska

    Maska má hustú konzistenciu, takže nesteká a dobre sa nanáša. Príjemná vôňa. Pekne prečistí a oživí pleť, stiahne póry. Určite by mohla byť aj vo väčšom balení. Jediné mínus je hranatý uzáver, ktorý sa dosť zle otvára.

    Výhody (+) konzistenica, čistiaci účinok, čistí a nevysušuje